Likvidátor pachu Professional - na silné pachy v gastronomii


Na silné pachy v gastronomii, domácnostech, hotelnictví, kulturních a sportovních zařízeních. Vhodný pro odpadové hospodářství, mobilní toalety, DDD a úklidové činnosti. Spolehlivý na pachy po kouření, vaření, z odpadů, chemických sloučenin. Průmyslové využití po konzultaci.

Jak používat?

Aplikujte přímo na zdroje zápachu a do ovzduší – lednice, stoly, podlahy, omítky, čalounění, závěsy, toalety, odpadkové koše aj. Molitany, matrace, koberce nejlépe prolít roztokem ředěným 1:3 nebo neředěným.

Neředěný rozprášit do ovzduší shora dolů přes celou místnost (např. u kouření), lze také použít ředěný 1:5 do misky na odpařování.
Pro vytírání podlah, povrchů, WC, nábytku, praní (60 °C). Přidejte minimálně 50-100 ml na 10 litrů vody. Na silně znečištěný povrch 100-200 ml na 10 litrů vody. Do vodních vysavačů min. 100 ml na 10 litrů roztoku, přidávejte přímo do nádrže.

Produkt neškodí enzymům a bakteriím běžně používaným v odpadech.

Balení:

S rozprašovačem - 500 ml 
Láhev s uzávěrem - 500 ml, 1000 ml, 5000 ml (možné větší balení)  

Doplňkové vůně:

citron, australská borovice, vanilka, len, talc, květy, levandule

produkty-professional-573x461.png

ALPÍK E-shop

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Zápach ze spáleného masa

Dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za to, že náš trh obohacujete tak vynikajícím prostředkem, jako je váš likvidátor pachu.

 

 
ALPÍK E-shop

ALPÍK E-SHOP

Široký sortiment kvalitních výrobků EKO-drogerie a BIO-kosmetiky Vám i Vaší rodině dovolí pečovat o sebe a svůj domov tak, aby jste žili hodnot- ným a radostným způsobem.
Nákup Likvidátoru pachu online.

 
Pohlcovač pachu

POHLCOVAČE PACHU ALP

Zdravotnické prostředky na neutralizaci zápachu pro pacienty se všemi typy stomií. Plně hrazeny zdravotními pojišťovnami na poukaz.

 
Rychlý kontakt

RYCHLÝ KONTAKT

Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat:

 

Tel.: +420 596 636 107
Mobil: +420 775 715 477
E-mail: firma@alpcz.cz