Likvidátor pachu – reference, zkušenosti zákazníků


 Léčebna dlouhodobně nemocných Hradec Králové

Jmenovaný výrobek používáme v našem zařízení k likvidaci pachu na lůžkovém oddělení formou rozprachu do prostoru, dále ve výparnících na pokojích, při úklidu jídelních stolků pacientů, přidáním do dezinfekčních roztoků při úklidu.
Výrobek se osvědčil, používáme jej 4 měsíce. S jeho účinností jsme spokojeni.

PDF

Klinika kardiovaskulární chirurgie Všeobecné fakultní nemocnice Praha

Zkoušíme na klinice kardiovas. chirurgie výrobek od firmy A.L.P. ecology, s.r.o. "Likvidátor" - neutralizační přípravek k likvidaci pachu. Po měsící používání jsme s přípravkem spokojeni nejen na klinice, ale i v našich domácnostech.

PDF

Nemocnice s Poliklinikou Karviná - Ráj

Na oddělení patologie už měsíc zkoušíme tento přípravek a jsme s ním velmi spokojeni. Po aplikaci tohoto přípravku zmizí veškeré nežádoucí pachy z ovzduší, to je formalínové výpary, taktéž xylenové, acetylenové a jiné pachy chemikálií.
V pitevním provozu zlikviduje nasládlých pach zemřelých i razantnější zápach.
Přípravek Likvidátor nám na pracovišti zpříjemňuje ovzduší a můžeme ho jenom doporučit.

PDF

Veterinární klinika pro malá zvířata - MVDr. Nytra Jan

Výrobek používáme k podstatnému snížení pachu zvířat jak v ambulanci, tak i v prostorách pro zvířata. Likvidátor působí rychle a efektivně a zároveň příjemně voní.

PDF

Metrans Praha

Váš neutralizátor pachů k našemu neskrývanému překvapení je zcela funkční. V uzavřených místnostech je účinek prakticky okamžitý. Při neutralizaci pachů v kontejnerech s dřevěnou podlahou je žádoucí výsledek závislý od předchozí znečišťující látky a od provedení podlahy. Nicméně, po použití neutralizátoru mohly být doposud čištěné konterjnery vráceny do oběhu. Po spotřebování zásob bude u Vás objednána další zásilka.

PDF

Zápach ze spáleného masa

Dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za to, že náš trh obohacujete tak vynikajícím prostředkem, jako je váš likvidátor pachu.
Přiznám se, že jsem se původně na Vás obrátila jen jako na příslovečnou "nit, které se tonoucí chytá", tedy jako na poslední možnost odvrácení škrábání starých maleb, přpadně dokonce otkoukání omítky. Došlo totiž k tomu, že jsme "uvařili" uzenou anglickou slaninu až na uhel a část domu byla pokryta páchnoucím mastným a dokonale všudypřítomným povlakem. Jeho pach neustupoval ani po několikanásobném umytí a soustavném větrání.
Po aplikaci likvidátoru pachu ALP je vše opět v původním stavu a rádi se vracíme domů, kde už nás vítá zase jen "vůně domova".

PDF

produkty-default-341x412.png

ALPÍK E-shop

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Zápach ze spáleného masa

Dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za to, že náš trh obohacujete tak vynikajícím prostředkem, jako je váš likvidátor pachu.

 

 
ALPÍK E-shop

ALPÍK E-SHOP

Široký sortiment kvalitních výrobků EKO-drogerie a BIO-kosmetiky Vám i Vaší rodině dovolí pečovat o sebe a svůj domov tak, aby jste žili hodnot- ným a radostným způsobem.
Nákup Likvidátoru pachu online.

 
Pohlcovač pachu

POHLCOVAČE PACHU ALP

Zdravotnické prostředky na neutralizaci zápachu pro pacienty se všemi typy stomií. Plně hrazeny zdravotními pojišťovnami na poukaz.

 
Rychlý kontakt

RYCHLÝ KONTAKT

Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat:

 

Tel.: +420 596 636 107
Mobil: +420 775 715 477
E-mail: firma@alpcz.cz