Reference

Záchrana vykouřeného domu

Ráda bych Vám poděkovala... 
jak za příjemné jednání při telefonním rozhovoru a poradenství, taky za velmi rychlé dodaní zboží - 5l kanystru s professionalnim likvidatorem pachu a především za prodej vynikajícího prostředku, který nám zachránil vykouřený a totálně zamořený 3-podlažní a ještě z kraje týdne neobyvatelný rodinný dům. Po vystříkáni celého domu neředěným prostředkem se přes noc nepředstavitelný a nesnesytelný zápach srazil na minimum.
 

Celá zpráva

Metrans Praha

Váš neutralizátor pachů k našemu neskrývanému překvapení je zcela funkční. V uzavřených místnostech je účinek prakticky okamžitý. Při neutralizaci pachů v kontejnerech s dřevěnou podlahou je žádoucí výsledek závislý od předchozí znečišťující látky a od provedení podlahy. Nicméně, po použití neutralizátoru mohly být doposud čištěné konterjnery vráceny do oběhu. Po spotřebování zásob bude u Vás objednána další zásilka.
 

Celá zpráva

Zápach ze spáleného masa

Dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za to, že náš trh obohacujete tak vynikajícím prostředkem, jako je váš likvidátor pachu.
Přiznám se, že jsem se původně na Vás obrátila jen jako na příslovečnou "nit, které se tonoucí chytá", tedy jako na poslední možnost odvrácení škrábání starých maleb, přpadně dokonce otkoukání omítky. Došlo totiž k tomu, že jsme "uvařili" uzenou anglickou slaninu až na uhel a část domu byla pokryta páchnoucím mastným a dokonale všudypřítomným povlakem. Jeho pach neustupoval ani po několikanásobném umytí a soustavném větrání.
Po aplikaci likvidátoru pachu ALP je vše opět v původním stavu a rádi se vracíme domů, kde už nás vítá zase jen "vůně domova".
 

Celá zpráva

Veterinární klinika pro malá zvířata - MVDr. Nytra Jan

Výrobek používáme k podstatnému snížení pachu zvířat jak v ambulanci, tak i v prostorách pro zvířata. Likvidátor působí rychle a efektivně a zároveň příjemně voní.
 

Celá zpráva